Manage Application: General Area

Загальна секція сторінки налаштування програми дозволяє адміністратору перейменовувати програму, відкривати її для роботи, переходити до сторінки налаштування Білдера, вибирати новий тип контейнера програми або зупиняти поточний контейнер.

Загальна секція містить такі поля і кнопки:

Поле/Кнопка

Опис

Кнопка Змінити/Зберегти

Для того, щоб внести зміни в налаштування програми, натисніть на кнопку Змінити.

Після завершення внесення змін натисніть Зберегти.

Назва програми

У полі відображається назва програми.

  • Поле також можна використати для перейменування програми. Для того, щоб перейменувати програму, натисніть Змінити, введіть нову назву програми і натисніть Зберегти.

Кнопка Відкрити

Натисніть на кнопку для того, щоб відкрити програму.

Контейнер програми

У полі відображається інформація про контейнер, який використовується для програми.

  • Поле можна також використати для того, щоб використати новий контейнер на заміну існуючому. Для того, щоб вибрати новий контейнер, натисніть Змінити і зі списку випадаючого меню у полі Контейнер програми виберіть бажаний контейнер, після чого натисніть Зберегти.
  • У випадаючому меню відображається список раніше придбаних і доступних для використання контейнерів для поточної програми. Для того, щоб дізнатися більше про придбання і видалення контейнерів, перейдіть на сторінку Підписка: Контейнери.
  • Перед тим, як переключитися на новий контейнер для програми, необхідно зупинити активний контейнер.

Кнопка Зупинити

Натисніть на кнопку для того, щоб зупинити контейнер програми. Для того, щоб дізнатися більше про те, коли необхідно зупиняти і запускати контейнер, перейдіть на сторінку Управління контейнерами.

Білдер

У полі відображається назва Білдера програми.

  • Поле також можна використати для вибору нового Білдера замість існуючого. Для того, щоб вибрати новий Білдер, натисніть Змінити і зі списку випадаючого меню у полі Білдер виберіть бажаний Білдер, після чого натисніть Зберегти.

Кнопка Керувати

Натисніть на кнопку для того, щоб відкрити сторінку налаштування Білдера. Для того, щоб дізнатися більше, перейдіть на сторінку Налаштування Білдера.

 
Дізнатися більше
Manage Application: Tabs Section
Manage Application
Codejig Account Homepage
Codejig Account Main Menu